Instagram - Sladké stonky Facebook - Sladké stonky

Stylové květinářství přímo v srdci Hradce Králové

Chci darovat radost

Darujte radost, darujte květinu

Vyberte si z naší nabídky řezaných květin a nechte ji doručit včetně věnování osobě, které chcete udělat radost. Doručení květin je možné po Hradci Králové nebo v okruhu do 10-ti kilometrů od našeho kamenného obchodu.


pozn.: V případě, že potřebujete květinu doručit do jiného města, kontaktujte nás prosím předem.

Chci darovat radost

Sladké Stonky jsou tu pro Vás

Sladké Stonky jsou obchodem s květinami, květinovým ateliérem i květinovou dílnou pod vedením zkušené floristky Ivy Vondrákové nacházející se v centru Hradce Králové. Specializuje se nejen na prodej řezaných a hrnkových květin, ale i výrobu skutečně inovativních a jedinečných květinových návrhů pro výjimečné životní události, svatby, výzdobu veřejných a komerčních prostor po celé České republice. Obchod s květinami a nabízené služby jsou založeny na více jak 20-ti leté zkušenosti a praxi v oboru zahradnictví – květinářství.

Naše služby

  • Prodej řezaných a hrnkových květin
  • Výzdoba - společenské akce, hostiny, party, životní výročí
  • Svatby, svatební výzdoba
  • Smuteční květiny
  • Jednorázová a průběžná výzdoba hotelů, restaurací, firem a komerčních prostor
  • Sezónní události (Dušičky, Advent, Vánoce, MDŽ, Valentýn, aj.)
  • Rozvoz květinového zboží
  • Kurzy vázání květin

Svatby

Květinová výzdoba, svatební kytice
S radostí zhotovíme květinovou výzdobu na svatbu nebo uvážeme svatební kytici. Samozřejmě velice ochotně pomůžeme i se samotným výběrem.

Pokud jste někde na internetu nebo svatbě kamarádky či známých zahlédli květinu, která by se vám líbila nebo vypadala při nejmenším podobně, pošlete nám nezávazně fotografii a popis vaší představy. O detailech se pak můžeme pobavit unás v obchodě.

Ideální místo pro Vaši svatbu

Mlýn Bradlo - dostupné od léta 2024

Informace co nejdříve doplníme, objekt je v současné době v rekonstrukci.

Pošlete nám vaší představu svatební květiny

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Naše filozofie

„Spousta lásky + malé kouzlo = nádherná květina“

Podstatou naší činnosti je láska a respekt ke květině, jejímu tvaru a vůni v kombinaci s tvůrčím zvýrazněním její výjimečnosti. U naší práce, ve všech květinových vazbách i instalacích vášnivě oslavujeme přírodu a práce se sezónními květinami nám pomáhá si udržet vlastní cyklus přírody. Při zpracování květin se v maximální míře snažíme využít sezónní kvítí místních lokalit umocněné přirozenou vazbou. Díky osobnímu přístupu a našim tvůrčím návrhům v květinových vazbách patří mezi naše zákazníky nejen lidé, kteří květinou oslavují každodenní radostné chvíle ale i instituce, restaurace a obchody. Všech našich zákazníků si velice vážíme a po vzájemné konzultaci se pro ně snažíme vytvořit nádhernou květinu, která splní jejich představy a individuální požadavky pro jakoukoliv situaci.

Kurzy

O našich kurzech

Naše kurzy jsou vedené zkušenými lektory, se kterými se zábavně a prakticky naučíte ty nejnovější trendy ve vázání nebo aranžování květin a výzdoby.

Procházet všechny kurzy

Galerie

Pro každou příležitost

Svatební květiny

Kurzy

Sladké kontakty

Adresa

SLADKÉ STONKY
Náměstí Svobody 372/3
500 02 Hradec Králové

Otevírací doba

Po – Pá: 9,00 – 18,00
So: 9,00 – 11,00
Ne: Zavřeno

Telefon
+420 733 130 209
E-mail
info@sladkestonky.cz